Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» інвестує 2 млн дол. у реконструкцію елеватора в Глухові

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочала реконструкцію власного елеватора в Глухові Сумської області, повідомив Генеральний директор Андрій Шваб. Загальний обсяг інвестицій складе 2 млн дол.

Зокрема, планується побудувати три додаткових споруди для зберігання зернових загальним обсягом 27 тис. т. В результаті реконструкції загальний обсяг зберігання елеватора буде збільшений до 73 тис. т. Топ-менеджер також додав, що компанія розраховує завершити модернізацію і здати об’єкт в експлуатацію вже до середини жовтня поточного року.

«Не дивлячись на кризові явища в економіці та пандемію коронавірусу, ми продовжуємо реалізовувати програму розвитку, узгоджену акціонерами «РОСТОК-ХОЛДИНГ» наприкінці 2019 року. Поточна маркетингова ситуація на світовому зерновому ринку, звичайно, може призвести до корегування планових річних фінансових показників, але тим важливішими стають модернізаційні проекти», – зазначив А. Шваб. Зокрема, реконструкція глухівського елеватора дозволить знизити витрати і втрату якості при зберіганні кукурудзи в мішках.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році і спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Основними бенефіціарами виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев, які володіють по 49,9% акцій компанії, 0,2% – у Віктора Кияновського.