Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розраховує вийти з карантину з мінімальними втратами

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розраховує вийти з карантину з мінімальними втратами. Це пов’язано зі специфікою бізнесу, сконцентрованого в продовольчій сфері, зазначив Генеральний директор групи Андрій Шваб.

«На сьогоднішній день зниження економічної активності в світі, викликане епідемією, на нашому бізнесі не позначилося. У майбутньому все буде залежати від світових цін на зернові», – зазначив А. Шваб.

Тенденції на світових ринках безпосередньо впливають на вартість зернових в Україні, пояснює керівник холдингу. Однак у нинішній ситуації складно спрогнозувати, як він буде розвиватися, «тому що все буде залежати від тривалості обмежувальних заходів, пов’язаних з карантином», – зазначив генеральний директор.

На думку А. Шваба, на продовольчий сегмент ринку чекає мінімальна шкоди. У той же час продажі кукурудзи, яку використовують у виробництві етанолу, будуть залежати від попиту і цін на нафту. «Країни ОПЕК + підписали угоду про скорочення видобутку, щоб якось збалансувати ситуацію з цінами. Тому поки ми сподіваємося, що на нас і цей фактор позитивно вплине», – розповів А. Шваб.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також здійснює виробництво і продаж молока. Основними бенефіціарами компанії виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев.