Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» підбила підсумки змагань тракторів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» підбила підсумки змагань тракторів провідних світових виробників, які проводилися 16 квітня 2013 року на території Сумського кластеру групи.


Нагадаємо, що техніку оцінювала спеціальна комісія групи, а також незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва  ім. Л. Погорілого, за наступними базовими технічними показниками: продуктивність, витрати палива, вартість планово-технічного обслуговування та вартість самої техніки.

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо ознайомитися зі звітом незалежних експертів УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, який можна завантажити тут: (пдф файл для завантаження).

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.