Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» готова до посівної та планує засіяти 40 тис. га

Господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повністю готові до проведення весняно-польових робіт та мають намір посіяти соняшник, кукурудзу і сою в Чернігівській та Сумській областях.


«В цьому році ми плануємо засіяти 40 тис. га», — повідомляє головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лебедєв.

Компанія на 100% забезпечена посівним матеріалом, добривами та ЗЗР. Основними постачальниками даної продукції виступають провідні компанії світу — Монсанто, Піонер, Сингента та Байєр.

Також у зв’язку зі збільшенням банку землі компанія уклала контракти на постачання додаткових одиниць сільгосптехніки. Зокрема, група придбала 10 тракторів JohnDeere, 9 тракторів МТЗ, 7 широкозахватних посівних комплексів GreatPlains та Kinze, 8 зрошувачів Lemken, 9 розкидачів мінеральних добрив Kunh, а також борони та культиватори.

Господарства компанії проведуть основні польові роботи вчасно та якісно.

Вже проведено роботи по підживленню посівів озимих — ріпаку, пшениці та багаторічних трав — на 100% площ групи.
 
Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.