Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — переможець номінації «Дебют року»

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» стала переможцем в номінації «Дебют року» (за версією журналу The Ukrainian Farmer).


Хороші результати та планомірний розвиток забезпечили групі «РОСТОК-ХОЛДИНГ» лідерство в номінації. Загалом номінацій було 20. Кожна з номінацій відповідала напрямку, в якому агропідприємство досягло найбільшого прогресу та успіху.

«Стрімкий та агресивний розвиток — це політика нашої компанії, і вона дає результати. За останні 3-и роки вдалося чимало: сконцентровано землі навколо молочних заводів, збудовано сучасні елеваторні комплекси, створено підрозділ зернотрейдингу та, зрештою, реорганізовано групу компаній в єдиний холдинг.
 
Нам надзвичайно приємно, що вже сьогодні ми отримали визнання наших результатів. Проте на цьому плани групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» не завершуються. Завдання нашої команди — протягом досить короткого проміжку часу розширити масштаб діяльності компанії та наростити обсяги бізнесу», — говорить Ігор Макуха, Генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.