Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує удосконалити елеваторні комплекси протягом 2014 року

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» доукомплектує елеваторні комплекси впродовж 2014 року.


Так, на елеваторному комплексі групи в м. Глухів (Сумська область) з квітня по вересень поточного року буде збільшено обсяг добового відвантаження зерна через з/д до 3000 т/добу.

«В рамках проекту планується  прокласти додаткову залізничну колію та встановити додаткову лінію відвантаження з з/д вагами, що забезпечило б подачу додаткових 16 вагонів для відвантаження.
 
Також для цього буде встановлено зерноочисне обладнання фірми «Damas» (Данія) та транспортне обладнання фірми «SPS» (Іспанія)», — коментує  Віталій Костів, Директор з розвитку та контролю елеваторних господарств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

З початку квітня поточного року планується і збільшення обсягу добового відвантаження зерна через з/д до 2000 т/добу на елеваторному комплексі групи в м. Ічня (Чернігівська область). Реалізація даного проекту триватиме орієнтовно до серпня поточного року.  В рамках проекту планується встановити додаткове транспортне  обладнання фірми «SPS» (Іспанія).

За попередніми підрахунками реалізація даних проектів потребуватиме близько 11 млн грн.

Наразі, на даних комплексах стартують планові роботи з очистки та підготовки до нового сезону. Комплекси не потребують серйозних капіталовкладень у вже існуюче обладнання, яке було змонтовано в рамках будівництва 1-ї та 2-ї черг протягом 2011-2013 рр.

Нагадаємо, на кінець 2013 року загальні потужності з одноразового зберігання групи зросли удвічі та перевищили 80 тис. тонн завдяки завершенню будівництва та введенню в експлуатацію другої черги елеваторів в м. Ічня Чернігівської області, та в м. Глухів Сумської області.

В цілому, в 2013 році елеваторні комплексі групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» прийняли близько 220 тис. тон зернових.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.