Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе тестування ґрунтообробної техніки

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе тестування ґрунтообробної техніки (важких дискових борон, диско-лапових глибокорозпушувачів) провідних світових виробників, серед яких John Deere, Case IH, Horsh, Quivogne, Kuhn, на території Новгород-Сіверського кластеру групи в Чернігівській області. Тестування проводиться у зв’язку з розширенням банку землі групи та необхідністю реалізувати програму з оновлення існуючого парку техніки.


За традицією техніку буде оцінювати спеціальна комісія групи, а також незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого, за наступними базовими технічними показниками: продуктивність (га/год), витрати палива (л/га), глибина обробітку (см), якість обробітку, вартість планово-технічного обслуговування, а також вартість техніки.

Змагання відбудуться 10 липня 2014 року на території Новгород-Сіверського кластеру групи за адресою: Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-н, м. Новгород-Сіверський.

Генеральним інформаційним партнером заходу виступає журнал The Ukrainian Farmer.

Нагадаємо, в 2013 році група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» на своїх землях в Сумській області провела змагання комбайнів провідних світових виробників, серед яких John Deere, Claas, Case, Challenger, New Holland та змагання тракторів провідних світових виробників, серед яких John Deere, Claas, Case, Challenger.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи також належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.