Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе змагання комбайнів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе змагання сільськогосподарської техніки провідних світових виробників, серед яких John Deere, Claas, Case, Challenger, New Holland на своїх землях в Сумській області. Така ідея виникла у зв’язку з розширенням банку землі групи, а також у зв’язку з необхідністю реалізації програми з оновлення існуючого парку комбайнів.


Техніку буде оцінювати спеціальна комісія групи, а також незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва  ім. Л. Погорілого, за наступними базовими технічними показниками: продуктивність, витрати пального, втрати при збиранні, якість збирання, тощо.

Змагання відбудуться 1 жовтня 2013 року на території Сумського кластеру групи за адресою: Сумська область, Глухівський р-н, с. Шалигине.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи також належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.