Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе змагання тракторів 22 квітня 2013 року

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомляє, що у зв’язку з погодними умовами, зокрема з наявністю незначного снігового покриву на землях групи в Сумській області, змагання тракторів провідних світових виробників, які були заплановані на 16 квітня 2013 року, переносяться на 22 квітня.


Нагадаємо, що змагання сільськогосподарської техніки відбудуться серед провідних світових виробників, таких, як John Deere, Claas, Case, Challenger. Техніку буде оцінювати спеціальна комісія групи, а також незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва  ім. Л. Погорілого, за наступними базовими технічними показниками: продуктивність, витрати палива, вартість планово-технічного обслуговування та вартість самої техніки.

Змагання відбудуться за адресою: Сумська область, Глухівський р-н, с. Уланове.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи також належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.