Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе змагання тракторів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» проведе змагання сільськогосподарської техніки провідних світових виробників, серед яких John Deere, Claas, Case, Challenger, на своїх землях в Сумській області. Таке технічне ноу-хау відбудеться завдяки розширенню банку землі групи, а також у зв’язку з необхідністю реалізації програми з оновлення існуючого тракторного парку.


«Сьогодні парк групи налічує понад 100 одиниць техніки, 70% якої було введено в експлуатацію менше, ніж 3 роки тому. Проте ми постійно працюємо над оновленням техніки — говорить Генеральний директор групи РОСТОК-ХОЛДИНГ Ігор Макуха. —Сподіваюсь, що такі перегони допоможуть нам визначити ту модель трактору, який максимально відповідав би особливостям нашої кліматичної зони».

Техніку буде оцінювати спеціальна комісія групи, а також незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва  ім. Л. Погорілого, за наступними базовими технічними показниками: продуктивність, витрати палива, вартість планово-технічного обслуговування та вартість самої техніки.

Змагання відбудуться 16 квітня 2013 року на території Сумського кластеру групи за адресою: Сумська область, Глухівський р-н, с. Уланове.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи також належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.