Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочала збиральну кампанію

10 липня 2014 р. господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочали обмолот озимої пшениці. Першими вийшли в поле господарства Чернігівського регіону.


На тиждень пізніше збір урожаю озимої пшениці розпочали і господарства Сумського регіону групи.

«Нас, як і усіх аграріїв, дещо насторожують погодні умови, які складуться надалі, адже збереження дощової погоди зменшить обсяги продовольчої пшениці в загальному заліку. Однак ми переконані, що наявна кількість комбайнів в нашому автопарку дозволить провести збір озимої пшениці в стислі оптимальні строки, при цьому за мінімальних втрат. До того ж перші надходження, а станом на сьогодні озиму пшеницю вже зібрано з близько 40% площ, свідчать, що на полях сформувався непоганий урожай. Наразі середня врожайність озимої пшениці становить 60 ц/га», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Загалом господарства групи планують закінчити збирання врожаю озимих з площі близько 4,2 тис. га (2013: 2,4 тис. га) до кінця наступного тижня.

Нагадаємо, дане збільшення площі посіву озимої пшениці було продиктовано збільшенням площ в обробітку, а також поступовим збільшенням озимих в сівозміні. В цілому, компанія планує збільшити посіви озимих до 15-20% від загальної кількості землі в обробітку.

В 2014 р. посівні площі під урожай сягнули 47 тис. га.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.