Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочала жнива

5.07.2013 р. господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочали збиральну кампанію. Зокрема, першими вийшли в поле господарства Чернігівського регіону групи — ПОСП «Хлібороб» та ПОСП «Ічнянське», які почали обмолот озимих зернових. Врожайність озимої пшениці становить 60 ц/га.


«Перше зерно дає можливість з упевненістю сказати, що урожайність озимих буде кращою, ніж у минулому році. Добре попрацювали наші спеціалісти по догляду за сільськогосподарськими культурами, та й погодні умови були сприятливими упродовж усього періоду розвитку рослин від перезимівлі та відновлення весняної вегетації рослин до збирання ранніх зернових. Наразі, середня врожайність озимої пшениці складає 60 ц/га, ріпаку — 25 ц/га. Кінцеві ж показники урожайності очікуються на рівні планових», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Протягом тижня збір озимих зернових культур розпочнуть і господарства Сумського регіону групи.

Загалом господарства групи зберуть врожай озимих з площі близько 2,7 тис. га, з них пшениці — з 2,4 тис. га та ріпаку — з 0,3 тис. га.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.