Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» тестує шведську сталь

На початку жовтня на полях підприємства «Ямпіль-Інвест», що входить до групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ», відбулося випробування техніки шведської компанії Väderstad, що спеціалізується на розробці та виготовленні сільськогосподарського обладнання.

 «Ми вже три роки поспіль тестуємо різноманітну техніку світових виробників на полях наших господарств. Наша мета: автопарк, який максимально задовольняє наші потреби.

Цього разу ми мали нагоду випробувати надзвичайно потужний дисковий культиватор Carrier, який виготовлений з надміцної шведської загартованої сталі. За результатами демо ми відмітили для себе багатофункціональність агрегату, адже він вдало поєднує в собі функції лущильника, дискової борони та культиватора для вирівнювання поля та закриття вологи. Хоча і це не межа, адже більшість культиваторів Carrier можуть бути обладнанні додатковими опціями. На нашу думку  це є беззаперечною перевагою», — відзначає Микола Козлов, Регіональний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в Сумській області.

Väderstad випускає кілька моделей культиваторів Carrier. Ширина захвату коливається від 3 до 12,25 м. Під час роботи на полях в Сумській області було випробувано дисковий культиватор Carries 650, ширина захвату якого сягає 6,5 метрів. Carrier був агрегатований трактором JD 8310 R та проводив обробіток полів після кукурудзи та соняшнику.

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» вдячна своїм партнерам, представникам компанії «Väderstad», за цікаве демо, яке неодмінно стане запорукою успішної співпраці в майбутньому!

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га в Сумській та Чернігівській областях. До складу групи входять: 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній.