Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» удвічі збільшила потужності елеватора в Сумській області

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила будівництво 2-ї черги елеваторного комплексу в м. Глухів, Сумської області, збільшивши таким чином потужності комплексу з довготривалого зберігання зернових на 26 тис. тонн. Поточна потужність об’єкту сягає 46 тис. тонн.


«Ми плануємо не зупинятися на досягнутому. Надалі потужність зі зберігання Глухівського елеваторного комплексу буде доведена до 80 тис. тонн зернових. 

Підходять до завершення і роботи з будівництва 2-ї черги на нашому елеваторі в Чернігівській області. В цілому ж згідно наших планів потужності по зберіганню групи буде доведено до 150 тис. тонн до кінця 2015 року», — розповідає Віктор Купавцев, Голова Ради директорів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». 

На комплексі в Глухові встановлено зокрема додаткову сушку «Mega ТС-560» потужністю 2,4 тис. тонн зернових на добу. Загальна потужність з сушіння наразі сягає 3,6 тис. тонн на добу. Потужність з приймання комплексу доведено до 3,6 тис. тонн. В рамках 2-ї черги побудовано 2 ємності по 1 тис. тонн кожна для зберігання вологого зерна, тож загальна місткість комплексу складе 3 тис. тонн вологого зерна.

У 2013 р. інвестиції в розбудову елеватору в Глухові склали понад 40 млн грн. В цілому ж за 2012-2013 рр. — понад 100 млн грн.

Нагадаємо, 1-а черга елеватора в Глухові була введена в експлуатацію у вересні 2012 року. Комплекс є високотехнологічним об’єктом, де представлене обладнання провідних світових виробників: транспортного обладнання і ємностей для зберігання зернових «SPS» (Іспанія), сушарок «Mega» (Аргентина), зерноочисного обладнання «Damas» (Данія), пробовідбірного пристрою «Rakoraf» (Німеччина), двох автомобільних вагів (80 тонн) та залізничних вагів вітчизняного виробництва.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній.«РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.