Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» успішно завершила весняну посівну кампанію

16 травня 2014 р. група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила весняну посівну кампанію.


Посівні площі під урожай 2014 року було збільшено до 47 тис. га з майже 40 тис. га минулого року. Дане збільшення обумовлене поетапним освоєнням групою нового масиву земель в Сумській області, що були придбані ще минулого року.

Зокрема, кукурудзу було засіяно на 24,0 тис. га у порівнянні з 20,4 тис. га в 2013 році, соняшник — на 14,5 тис. га (в 2013 р.: 14,2 тис. га) та сою — на 3,5 тис. га (в 2013 р.: 0,7 тис. га). Близько 1,0 тис. га були засіяні багаторічними травами для молочного тваринництва групи та іншими культурами.

Восени 2013 р. на 4,2 тис. га було засіяно озиму пшеницю під урожай 2014 року (2013: 2,4 тис. га). Дане збільшення площі посіву озимої пшениці було продиктовано збільшенням площ в обробітку, а також поступовим збільшенням озимих в сівозміні. В цілому, компанія планує збільшити посіви озимих до 15-20% від загальної кількості землі в обробітку.

«Посівні роботи цього року стартували значно раніше в порівнянні з минулим роком і завершилися в оптимальні агротехнологічні терміни. Вдалий старт дає нам підстави розраховувати на хороший врожай», — говорить головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Валовий збір культур очікується на рівні близько 300 тис. тонн.

Нагадаємо, група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» використовує насіння необхідних гібридів кукурудзи та соняшнику провідних компаній світу — «Монсанто», «Сингента», «Піонер» та «Євраліс» та відповідні ЗЗР даних виробників.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.