Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» забезпечена посівним матеріалом світових виробників на 100%

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила переговорний процес і підписала контракти на постачання насіння необхідних гібридів кукурудзи та соняшнику провідних компаній світу — «Монсанто», «Сингента», «Піонер» та «Євраліс». Крім того, контракти передбачають і поставку відповідних ЗЗР даних виробників.


Зокрема, 70% від законтрактованого обсягу гібридів насіння та ЗЗР буде поставлено компаніями Монсанто та Сингента.

 «Продукція даних виробників була неодноразово протестована на наших полях. І, як результат, протягом останніх трьох років ми маємо стабільність в отриманні запланованих врожаїв, а забезпечення стабільності і плановості — це найголовніше для аграрія.

Вражає і підхід даних виробників до питання пропозиції того, чи іншого виду своєї продукції. Кожен з них в своїй  лінійці має широкий спектр гібридів і максимально ретельно підходить до потреб клієнта, враховуючи всі можливі фактори від географічного розміщення землі і кількості опадів до якості зерна при збиранні», — повідомляє головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лебедєв.

Також станом на сьогодні компанія законтрактувала всі необхідні мінеральні добрива, а саме NPK (азот, фосфор, калій), вапняково-аміачну селітру і карбамід. Крім того, цього року компанія планує вносити КАС (карбамідо-аміачна суміш) для підкормки озимих.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.