Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила майже у 3 рази площу озимих під урожай-2015

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила сівбу озимих культур. Порівняно з минулим сезоном господарства групи збільшили площу під озимими майже у 3 рази.


Зокрема, озимою пшеницею засіяно 11,1 тис. га (2014: 4,2 тис. га), ріпаком — 0,6 тис. га (2014: дана культура не засівалася).

«Посівна пройшла успішно. Попри подорожчання матеріально-технічних ресурсів роботи проведені в оптимальні строки, виконані всі технологічні операції. З-поміж озимих ставку, як і минулого сезону, робимо на пшеницю. Використали якісне насіння. Віднині вся увага — на погоду», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Як повідомлялося раніше, збільшення площі посіву озимих відбувається в рамках поетапного освоєння нових земель, придбаних групою раніше, а також як результат планового збільшення озимого клину в загальному портфелі зернових культур групи у 2015 році.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.