Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила вдвічі площі озимої пшениці під урожай-2014

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила сівбу озимої пшениці та посіяла 4,2 тис. гектарів під урожай 2014 року замість планованих 3,6 тис. гектарів.


Порівняно з минулим сезоном (2013: засіяно 2,4 тисяч гектарів) господарства групи збільшили площі під пшеницею у 1,8 разів.

«Збільшення площі посіву пов’язано з перспективою росту попиту на майбутній урожай на фоні прогнозованого зменшення загальної площі посівів даної культури по Україні. Крім того, досвід попередніх років, правильний підбір техніки та технологій, а також географія земель групи слугують свого роду гарантією хороших сходів»,— коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Осіння кампанія пройшла успішно, попри історично низькі температури та значну кількість опадів, особливо у вересні.

Для посіву використовувалися районовані сорти озимої пшениці вітчизняної селекції.

Паралельно господарства групи підготовили ґрунт на зяб на площі 13,1тис га.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Земельний банк становить майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.