Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила виробництво соняшнику вдвічі

Господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» зібрали 35 тис. тонн насіння соняшнику, що майже в 2 рази більше, ніж отримали цієї олійної культури в 2012 році.


Більший вал вдалося отримати за рахунок розширення посівної площі до 14,2 тис. га (в 2012 році було посіяно 8 тис. га) та за рахунок гарної врожайності.

Середня урожайність даної олійної культури по господарствах групи склала 25,1 ц/га.

«Значні обсяги опадів у вересні цього року в північному регіоні України спершу викликали переживання та невпевненість у можливості вчасного старту збору соняшнику, особливо враховуючи той факт, що 89% нашого соняшнику було засіяно на полях Сумської області. Однак професіоналізм наших агрономів та сучасна техніка дозволили завершити збір даної культури попри погодні умови, хоч і не в найоптимальніший термін», — зазначив Юрій Лєбєдєв, Головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га землі. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.