Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшує посівні площі під урожай 2014 року

Група «РОСТОК-ХОДДИНГ» збільшує посівні площі під урожай 2014 року до 47 тис. га з майже 40 тис. га минулого року. Дане збільшення обумовлене поетапним освоєнням нового масиву земель в Сумській області, що були придбані ще минулого року.


Зокрема, кукурудзу буде засіяно на 24,0 тис. га у порівнянні з 20,4 тис. га в 2013 році, соняшник — на 14,2 тис. га (в 2013 р.: 14,2 тис. га) та сою — на 3,7 тис. га (в 2013 р.: 0,7 тис. га). Площа під озимою пшеницею в поточному році сягає 4,2 тис. га (в 2013 р.: 2,4 тис. га). Площа багаторічних трав та інших культур — близько 1,0 тис. га.

«Наразі підготовка площ до посівної вже розпочата. Роботи по закриттю вологи ґрунту на території Чернігівського кластеру завершені, а Сумський кластер виходить на фінішну пряму. Також проводиться внесення основних мінеральних добрив та карбамідо-аміачної суміші для підкормки озимих.

Старт власне посівної компанії прогнозуємо на 1-10 квітня, що значно раніше у порівнянні з минулим роком», — говорить головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Впродовж 2014 року в рамках освоєння нових земель планується і подальше оновлення парку техніки. Згідно попередніх домовленостей очікується придбання тракторів та зрошувачів фірми John Deere, посівних комплексів фірми Great Plains, додаткових культиваторів, розкидачів мінеральних добрив, дискових борон, а також фронтального навантажувача Claas Scorpion.

Нагадаємо, станом на сьогодні група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повністю забезпечена насінням необхідних гібридів кукурудзи та соняшнику провідних компаній світу — «Монсанто», «Сингента», «Піонер» та «Євраліс» та відповідними ЗЗР даних виробників, а також усіма необхідними мінеральними добривами, а саме NPK (азот, фосфор, калій), вапняково-аміачною селітрою та карбамідом.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.