Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збирає кукурудзу

На полях групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» триває збір кукурудзи.


Станом на 16 жовтня кукурудзу зібрано на площі 6,7 тис. га із запланованих 23,7 тис. га (2013: 20,4 тис. га). За результатами збору одержано 60,6 тис. тонн, таким чином середня врожайність наразі складає 90,5 ц/га.

«Цього року в загальній структурі сільськогосподарських культур групи доля кукурудзи сягає 50%. І, звісно ж, ставка на дану культуру досить висока.

Станом на сьогодні посіви перебувають в хорошому стані. Погодні умови, що склалися, є максимально сприятливими. Плануємо завершити збір до кінця наступного місяця та отримати врожай запланованого обсягу», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.