Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» жнивує на олійних ланах

Господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочали збирання олійних культур, зокрема соняшнику та сої.


Станом на 16 вересня соняшник зібрано на площі 4,5 тис. га, що становить 38% від загального обсягу. Валовий збір при цьому склав 13,6 тис. тонн, середня врожайність — 30,2 ц/га.

Почали господарства збирати і сою: зібрано 0,5 тис. га із запланованих 3,4 тис. га, намолочено 1,4 тис. тонн.  Середня врожайність сої складає 27,0 ц/га.

«Збираємо врожай чітко за графіком. Тим більше, що погода нам сприяє. Паралельно господарства готують поля та здійснюють посів озимої пшениці.  На даний час 35% площ вже засіяно. Під урожай наступного року озимою пшеницею планується засіяти 9,4 тис. гектарів», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.