Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» зібрала олійні культури

Аграрії групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершили збір соняшнику та сої.


Соняшник зібрано на площі 14,5 тис. га (2013: 14,2 тис. га). За результатами збору одержано 34,0 тис. тонн, таким чином середня врожайність склала 23,5* ц/га.

Сою зібрано з 3,4 тис. га, одержано 7,0 тис. тонн при середній врожайності 20,6** ц/га (2013: дана культура не засівалася).

«Завдяки високому рівню професіоналізму наших агрономів цьогорічний урожай зібрано вчасно і з результатами, які переконливо засвідчують правильність обраної стратегії під час посіву, догляду і збирання врожаю. Навесні було ретельно обрано посівний матеріал та засоби захисту рослин. Правильний добір гібридів, до того ж провідних компаній світу, став запорукою хорошого урожаю. Не менш важливу роль відіграла і сучасна високопродуктивна техніка — трактори, комбайни кращих світових компаній, яка забезпечила вчасне і якісне виконання усіх технологічних процесів та дозволила без втрат зібрати вирощене збіжжя»,— коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Нагадаємо, у 2014 році в загальній структурі сільськогосподарських культур групи соняшник та соя становлять відповідно 31% та 7%.

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України:
*середня врожайність соняшнику по Україні станом на 7 жовтня 2014 року склала 18,4 ц/га;
**середня врожайність сої по Україні станом на 7 жовтня 2014 року склала 19,2 ц/га.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.