Коронавірус не вплинув на інвестиційні плани групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ»

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» не планує відмовлятися від своїх інвестиційних планів і продовжить реконструкцію елеватора в Глухові Сумської області, повідомив Генеральний директор Андрій Шваб в інтерв’ю порталу AGROCORN.

«У нас потреба в розширенні обсягів зберігання існує, тому що це надасть можливість оптимізувати процеси збирання врожаю і зберігання зерна компанії, в тому числі і для отримання більшого прибутку. Крім того, наявність активів дає можливість закладати їх для цілей залучення додаткового фінансування і таким чином збільшувати можливості для розвитку бізнесу», – зазначив Андрій Шваб.

Він також додав, що компанія вважає цю інвестицію доречною і економічно ефективною в поточних обставинах.

Нагадаємо, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує побудувати на базі Глухівського елеватора три додаткових споруди для зберігання зернових загальним обсягом 27 тис. тон. В результаті реконструкції загальний обсяг зберігання елеватора буде збільшений до 73 тис. тон. Компанія розраховує завершити модернізацію і здати об’єкт в експлуатацію вже до середини жовтня цього року. Загальний обсяг інвестицій складе 2 млн дол.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році. Вона спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві й продажах молока. Основними бенефіціарами виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев, що володіють по 49,9% акцій компанії, 0,2% – у Віктора Кияновського.