На полях групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» триває активна фаза кампанії з посіву ярих культур

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» сіє ярі культури.


«Наразі вже посіяно ярий ячмінь. Продовжується посів соняшнику. Станом на сьогодні засіяно близько 30% запланованих площ цієї культури. На черзі — кукурудза та соя. За сприятливих погодних умов плануємо завершити посівну кампанію до середини травня», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Господарства групи повністю забезпечені необхідними обсягами насіння та засобів захисту рослин. За традицією перевага віддається посівному матеріалу та оригінальним ЗЗР від світових виробників.

Мінеральні добрива також придбано у повному обсязі. Їх кількість цього року оптимізовано завдяки ретельному агрохімічному обстеженню кожного поля.

Як повідомлялося раніше, у 2015 році господарства групи планують посіяти кукурудзу на 21,8 тис. га, соняшник — на 11,7 тис. га, сою — на 3,5 тис. га, ярий ячмінь — на 2,3 тис. га. Площа під кормовими культурами становитиме близько 0,8 тис. га.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.