Представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відвідали заводи компаній «CLAAS» та «LEMKEN» в Німеччині

З 3 по 5 квітня делегація представників групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» побувала у Німеччині, де мала змогу ознайомитися із технічними досягненнями лідерів світового сільськогосподарського машинобудування.


У м. Харзенвінкель компанія «CLAAS» зустрічала гостей новинками техніки та провела екскурсію по заводу, де виробляється її основна продукція — зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, а також трактори серії XERION. Українська делегація ознайомилася з технологією виробництва комбайнів серії LEXION, TUCANO та тракторів серії XERION і побачила на власні очі повний цикл виробництва: з моменту виготовлення деталей, фарбування, збору, налаштування та безпосередньо виходу з конвеєра готового комбайну. Справжнім відкриттям для представників групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» став той факт, що для виробництва комбайну серії LEXION потрібно всього лиш 7 днів. Окрім того, компанія «CLAAS» продемонструвала гостям як організовує свою логістику: новий центральний склад запчастин, відкритий у 2000 році, щоденно має у наявності понад 135 тисяч найменувань деталей, 60 відсотків артикулів зберігаються і переміщуються у повністю автоматичному складі для дрібних деталей.

Незабутнє враження справив на всіх тест-драйв техніки на фермі Хоф Лерман, яка розташована в декількох кілометрах від основних виробничих потужностей «CLAAS». Трактори серії AXION XERION та комбайн серії LEXION, флагман лінійки зернових комбайнів «CLAAS», були надані в повне розпорядження учасників поїздки і вони власноруч перевірили їхню  потужність, легкість в управлінні та комфортабельність.

Після захоплюючої екскурсії по заводу «CLAAS» представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» також мали змогу відвідати і всі основні виробничі потужності заводу LEMKEN в м. Альпен, зокрема цех зі збору ґрунтообробних плугів LEMKEN, цех з виробництва передпосівної, стерньової та посівної техніки.

«Нас надзвичайно вразили масштаби побаченого та рівень комп’ютеризації заводів», — каже Комерційний директор групи Дмитро Купавцев. — Приємно спостерігати за рівнем розвитку технологій компаній «CLAAS» та «LEMKEN». Відвідини музею заводу «CLAAS» вкотре довели, що технічний відділ компанії працює на випередження і тому вчасно реагує на потреби ринку».

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» щиро дякує своїм партнерам, представникам компанії «CLAAS» та «LEMKEN» в Німеччині та офіційному дилеру «CLAAS» та «LEMKEN» в Україні ТОВ «Агротехсоюз» за цікаві зустрічі та теплий прийом!

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.

Німецька компанія «CLAAS» — світовий лідер з виробництва зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів, тракторів різної потужності, кормозбиральної причіпної техніки, прес-підбирачів та телескопічних навантажувачів. Продуктова лінійка загалом налічує кількасот моделей машин та обладнання. Концерн має 11 виробничих підприємств в усьому світі. У більш ніж ста країнах продажі техніки, сервіс та постачання запчастин здійснюють три регіональних центри «CLAAS», 16 збутових компаній та понад 1000 дилерських центрів. Сьогодні у групі компаній працює 9 тисяч робітників. Компанія «CLAAS» щорічно інвестує понад 5% річної виручки (177 млн. євро у 2012 р.) у розробку нових моделей та в сучасні технології. «CLAAS» має власну академію, де у обладнаних за найвищими технічними стандартами класах та майстернях щорічно навчаються 4500 спеціалістів з більш ніж 30 країн світу. «CLAAS» є лідером європейського ринку зернозбиральних комбайнів та світового ринку кормозбиральних комбайнів. Це вкотре дозволило збільшити виручку компанії, яка у 2012 р. сягнула рекордних для компанії 3,4 млрд. євро.

Німецька фірма «LEMKEN» — виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин. На підприємстві в м. Альпен «LEMKEN»  виробляє близько 15 000 одиниць техніки в рік. В 2012 році виручка компанії сягнула 340 млн. євро. «LEMKEN» належить до провідних підприємств у своїй галузі в Європі. Частка «LEMKEN» на ринку оборотних плугів Німеччини становить більше 40%, що дозволяє компанії бути номером один серед інших постачальників.