Представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відвідали заводи компанії «John Deere» та фермерські господарства в США

З 13 по 18 травня 2014 року делегація у складі представників групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» побувала у Сполучених Штатах Америки, де мала змогу ознайомитися із технічними досягненнями компанії «John Deere», одного з лідерів у сфері світового сільськогосподарського машинобудування.За п’ять днів вдалося відвідати і штаб-квартиру компанії, і три її заводи у двох штатах, а також погостювати у типових американських фермерів.


Першою точкою екскурсійного маршруту стало місто Іст Молін, штат Іллінойс. Саме тут розміщуються і штаб-квартира компанії «Deere&Company», і флагман всієї корпорації — завод з випуску комбайнів «John Deere Harvester Works».

Завод з випуску комбайнів «John Deere Harvester Works» — це найбільший і найсучасніший комбайновий завод у світі, який минулого року відзначив свій ювілей: 100-річчя з дня заснування. Тут виробляються роторні комбайни серії S. Починаючи з 1927 року завод випустив понад 1 млн. самохідних зернозбиральних комбайнів, які стали символом могутності і надійності у всьому світі. 35 країн на різних континентах — така географія продажів «John Deere Harvester Work», і це майже половина світового врожаю зернових.

Наступними пунктами програми були завод з виробництва двигунів «John Deere Engine Works», двигуни якого отримали світове визнання як виключно надійні силові установки, та завод з виробництва тракторів «John Deere Tractor Works» в м. Ватерлоо, штат Айова.

«Оснащення заводів — останнє слово науки і техніки. Скрізь встановлені комп’ютери, на моніторах яких відображається кожна технологічна операція, завдяки чому можна простежити «історію» будь-якої машини.

Звісно в нашому автопарку є техніка компанії «John Deere». Це і комбайни, і трактори, і посівні комплекси. І ми впродовж останніх років успішно використовуємо їх на наших землях. Однак, завдяки туру по виробничих активах компанії «John Deere» ми мали можливість побачили на власні очі, що підвалини надійності цієї техніки закладаються ще на стадії розробки, в конструкторських бюро компанії та в заводських цехах, де завдяки взаємодії техніків, майстрів міжнародного класу, та роботів творяться справжні технічні чудеса»,— відзначає Дмитро Купавцев, Комерційний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Після захоплюючих екскурсій по виробничих потужностях компанії «John Deere» представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» також відвідали і декілька фермерських угідь, які розташовані у північних штатах.

«Нас максимально вразив рівень технічного оснащення місцевих фермерів. Кількість одиниць техніки на гектар в 2 рази більша у порівнянні з середньостатистичними показниками по сільськогосподарських господарствах в Україні. Вищим є і рівень урожайності кукурудзи та сої, що значною мірою обумовлено більшими обсягами мінеральних добрив, які отримують місцеві культури», — додає Дмитро Купавцев.

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» щиро дякує своїм партнерам, представникам компанії «John Deere», за цікаві зустрічі та теплий прийом!

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.