Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочала весняно-польові роботи

На полях групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розпочалися весняно-польові роботи.

В оптимальні терміни та за максимально сприятливих погодних умов господарства провели перше підживлення озимої пшениці. Стан посівів озимини спеціалісти компанії оцінюють як добрий.(Нагадаємо: восени 2016 року озимою пшеницею засіяно 7,7 тис. га).

«Цього року нам вдалося набагато якісніше відслідкувати стан посівів озимої пшениці, а також провести підживлення. І все це завдяки площовій аерофотозйомці, яку провели за допомогою дронів, а також детального аналізу даних, отриманих в результаті польотів.

Окрім іншого, використання безпілотних літальних апаратів дозволило скоротити час на планування послідовності польових робіт, плюс зменшити витрати на переміщення великогабаритної техніки», — говорить головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Також господарства готують площі до посіву ярини. Наразі на полях закривається волога і вносяться мінеральні добрива.

У 2017 році група планує посіяти кукурудзу на площі 21,3 тис. га у порівнянні з 18,5 тис. га в 2016 році. Площі під соняшником та соєю практично стабільні: соняшник — 12,5 тис. га (в 2016 році було 12,8 тис. га), соя — 5,2 тис. га (в 2016 році – 5,1 тис. га). Також господарства мають намір посіяти 3,3 тис. га ярового ячменю (в 2016 р.: 3,6 тис. га), горох — 1,0 тис. га (в 2016 р.: 0,1 тис. га), просо — 0,6 тис. га (в 2016 р.: 1,2 тис. га). Площа під кормовим клином сягне близько 0,7 тис. га.


Довідка:
 «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Наразі під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній.