«РОСТОК-ХОЛДИНГ» нарощує потужності елеватора на Чернігівщині

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує до вересня поточного року збільшити потужності зі зберігання елеваторного комплексу в м. Ічня (Чернігівська область). Наразі компанія здійснює будівництво 2-ї черги комплексу. Вже завершено будівництво фундаментів під сушарку і норійно-очисне устаткування. Проводяться роботи із влаштування фундаменту під силос для зберігання сухого зерна ємністю 10 тис. тон.


«Введення в експлуатацію 2-ї черги об’єкту дозволить прийняти вдвічі більший об’єм зернових та олійних — приблизно 80 тис. тонн кукурудзи, соняшнику та пшениці врожаю 2013 року», — розповідає Віталій Костів, Директор з розвитку та контролю елеваторних господарств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Група планує закінчити будівництво до 31 серпня 2013 року.

По завершенню будівництва потужності елеваторного комплексу з приймання, очищення та сушіння складуть 2000 тонн на добу, потужності з одноразового зберігання  — 35 тис. тонн на добу. Потужності з відвантаження на авто та залізничний транспорт — 1500 тонн на добу.

Нагадаємо: компанія паралельно веде будівництво елеваторного комплексу в Глухові Сумської області.

На кінець 2013 року загальні потужності з одноразового зберігання групи сягнуть понад 80 тис. тонн, потужності з сушіння — 4000 тонн зернових на добу.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.