«РОСТОК-ХОЛДИНГ» наростив потужності елеваторного комплексу на Чернігівщині

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» ввела в експлуатацію 2-у чергу елеваторного комплексу в м. Ічня Чернігівської області.


По завершенню будівництва потужності елеваторного комплексу з приймання, очищення та сушіння складають 2000 тонн на добу, потужності з одноразового зберігання  — 35 тис. тонн. Потужності з відвантаження на авто та залізничний транспорт  —1500 тонн на добу.

На даному елеваторному комплексі поряд з українським обладнанням застосовується і іноземне: 2 зерносушарки Brock Meyer 2400 S (США) та ємкості для збереження зерна SPS (Іспанія).

У 2013 р. інвестиції в розбудову елеватору в Ічні склали понад 12 млн грн. В цілому ж в рамках будівництва 1-ї та 2-ї черг в даний об’єкт інвестовано понад 22 млн грн.

На кінець 2013 року загальні потужності з одноразового зберігання групи сягнуть понад 80 тис. тонн.

«Введення в експлуатацію 2-ї черги об’єкту дозволило нам прийняти вдвічі більший об’єм зернових та олійних — приблизно 80 тис. тонн кукурудзи, соняшнику та пшениці врожаю 2013 року», — коментує  Дмитро Купавцев, Комерційний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». «Група планує збільшувати потужності одночасного зберігання зерна, що, враховуючи подальше збільшення банку землі, дозволить і надалі підтримувати 3-кратний обіг власних зернових через елеватор».

Нагадаємо, 1-а черга елеваторного комплексу в м. Ічня була побудована у 2011 році. Потужність комплексу з сушки становила 1000 тонн на добу, а потужність по зберіганню — 25 тис. тонн.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.