«РОСТОК-ХОЛДИНГ» ознайомився з новинками техніки та технологіями на AGRITECHNICA

Делегація групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» ознайомилася з новинками  сільськогосподарської техніки та новітніми технологіями на міжнародній виставці AGRITECHNICA в Ганновері (Німеччина) 10-14 листопада 2015 року.


Цього року «Agritechnica» запропонувала відвідувачам високопрофесійну  програму, що була насичена та вдало скомпонована: конгреси, робочі засідання та форуми — дозволяли обговорити важливі питання сільського господарства та його майбутнього.
 
Відвідувачі також мали можливість ознайомитися з досягненнями виробників аграрної техніки та обмінятися думками щодо основних тенденцій в машинобудуванні, адже в рамках AGRITECHNICA-2015 був представлений вражаючий ряд провідних технологій та новітніх розробок. Керуючись суворими критеріями, незалежна комісія експертів відзначила медалями найкращих.

На виставці були представлені і технологічні новинки, насамперед сегменту точного землеробства, яке впродовж останніх років отримує усе більше визнання і розповсюдження у багатьох країнах.

 «Знання новітніх технічних і технологічних рішень є вирішальним чинником для ведення успішного агробізнесу. Головна ціль – знайти ключ до стійкого, довгострокового і ефективного виробництва. Нові заходи виставки надали  чудову можливість побачити приклади з практики, почути стратегії вирішення ряду важливих питань та обмінятися думками з представниками різних країн світу», — коментує Дмитро Купавцев, Виконавчий директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» провели також ряд зустрічей та перемовин з потенційними діловими партнерами.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.