«РОСТОК-ХОЛДИНГ» ознайомився з технічними інноваціями на AGRITECHNICA

Делегація групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» на чолі з Комерційним директором Дмитром Купавцевим 10-11 листопада 2013 року відвідала міжнародну виставку AGRITECHNICA в Ганновері (Німеччина).


Даний захід вважається одним з найбільших у світі майданчиків, де представлена техніка сільськогосподарського призначення. У 2013 році виставку відвідала рекордна кількість учасників — близько 450 000, з них третина — відвідувачі з різних куточків світу.  Європу представляли в основному делегати зі Швейцарії, Нідерландів, Австрії, Франції, Ірландії, Данії, Великобританії, Бельгії, Фінляндії, Італії, Чеської Республіки, Польщі, Росії і України.

«Сьогодні досить важливо відслідковувати технічні та технологічні інновації, оскільки ці знання дають можливість покращувати ефективність бізнесу.

Виставка Agritechnica в Ганновері є особливою, адже тут представлені майже всі виробники світу. Близько 3 тисяч експонентів з 47 країн світу показали повний спектр сучасної техніки та обладнання», — коментує Дмитро Купавцев, Комерційний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Організатором поїздки виступила компанія ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», офіційний дилер компанії John Deere в Україні, партнер групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га землі. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.