«РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує модернізувати елеватор у Новгород-Сіверському

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує до збирання врожаю ранніх зернових модернізувати елеваторний комплекс в м. Новгород-Сіверський (Чернігівська область). Роботи по реконструкції вже розпочато. Завершення реалізації проекту очікується в липні поточного року. «Реконструкція Новгород-Сіверського елеватора дозволить реалізувати наш план з оптимізації структури сівозміни по цьому кластеру, зокрема в 2 рази розширити площі під найбільш рентабельною культурою — кукурудзою. Це також дасть можливість відкоригувати посіви менш рентабельних сільськогосподарських культур», — коментує Валерій Ласьков, Генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Вартість реалізації проекту сягає близько 90 млн грн.

Після завершення модернізації потужності підприємства з одноразового зберігання та приймання зростуть вдвічі — до 22,5 тис. тон та 2,5 тис. тон відповідно, а потужності з сушіння кукурудзи — в 5,5 раз до 1,5 тис. тон/добу. Потужності з відвантаження зростуть до 1,5 тис. тон/добу.

Таким чином, по завершенню реконструкції Новгород-Сіверського елеватора загальні потужності з одноразового зберігання групи складуть понад 100 тис. тон, потужності з сушіння кукурудзи — понад 6 тис. тон/добу. Потужності з відвантаження зростуть до 4,5 тис. тон/добу.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній.