«РОСТОК-ХОЛДИНГ» прагне поглиблювати співпрацю з Bayer

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує поглиблювати співпрацю з міжнародним концерном «Bayer».


Зокрема, 19-22 листопада 2012 року представники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відвідали міжнародний концерн «Bayer» (Німеччина).

Спеціалісти ознайомилися зі стратегією розвитку концерну. Особливу увагу під час візиту було приділено тенденціям розвитку трьох напрямків діяльності  концерну: охорона здоров’я, захист рослин та виробництво високотехнічних матеріалів.

«Bayer» — інноваційно орієнтована компанія з надзвичайно високим рівнем організації виробничих процесів. Рівень соціально-корпоративної відповідальності є взірцем для наслідування компаніями України»,   каже Генеральний директор групи Ігор Макуха.

Спеціалісти групи відвідали такі структурні підрозділи «Bayer», як HealthCare, Bayer CropScience, Bayer MaterialScience, а також ознайомилися з нюансами роботи хімічного парку, яким управляє одна з сервісних компанії концерну  Currenta.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ»  вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні група контролює близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.

«Bayer»  міжнародний концерн, до основних сфер діяльності якого належать: охорона здоров’я, захист рослин і виробництво високотехнологічних матеріалів.  У 2011 фінансовому році в компанії «Bayer» працювало 112 000 людей, виручка склала 36,5 мільярдів євро, загальні витрати  1,7 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки  2,9 мільярда євро.