«РОСТОК-ХОЛДИНГ» розширить посіви озимих під урожай 2015 року у 2,5 рази

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» планує розширити площу посівів озимих культур до 10,5 тис. га у 2015 році, що у 2,5 рази більше показника попереднього року (2014: 4,2 тис. га).


Зокрема, озимою пшеницею планується засіяти 9,9 тис. га (2014: 4,2 тис. га), ріпаком — 0,6 тис. га (2014: дана культура не засівалася).

«Збільшення площі посіву озимих відбувається в рамках поетапного освоєння нових земель, придбаних групою раніше, а також як результат планового збільшення озимого клину в загальному портфелі зернових культур групи», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.
 
Господарства групи вже провели відновлювальні роботи технічного парку.

Наразі, здійснюється обробка ґрунту під озимі. Станом на сьогодні вже підготовлено 4,5 тисяч гектарів землі, що становить 42% від запланованої площі.

Одночасно відбувається постачання мінеральних добрив та підготовка посівного матеріалу.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи близько 60 тис. га. До групи належать 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеваторних комплекси та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Близького Сходу, Південної Африки, Азії, Європи та СНД.