«РОСТОК-ХОЛДИНГ» розвиває ділове партнерство з Росією

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розвиває ділове партнерство з Росією з метою збільшення кола партнерів та зважаючи на географічне розташування господарств.


Зокрема, 5 липня офіційна делегація Глухівського району Сумської області у складі представників групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» на чолі з  Регіональним директором групи в Сумській області Миколою Козловим та представників районної влади на чолі з головою Глухівської районної державної адміністрації Олексієм Ткаченко та головою Глухівської районної ради Володимиром Цюкала взяла участь у ІІ-му Середньоросійському економічному форумі та ХIII-му міжрегіональному універсальному оптово-роздрібному ярмарку «Курський Коренський ярмарок — 2013 р.».

«Географія учасників даних заходів підкреслює їх унікальність і значимість серед інших подібних заходів, які проводять на території Російської Федерації. Сподіваємося, що результатом нашої участі, зокрема у проведеному ярмарку, буде довготривала співпраця та дружні взаємини між нами та партнерами з Росії та країн ближнього і далекого зарубіжжя», — коментує Регіональний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» в Сумській області Микола Козлов.

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» мала змогу ознайомити учасників та відвідувачів з основними напрямками своєї діяльності та планами в середньостроковій перспективі.

Експозицію Глухівського району та групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відвідало багато гостей форуму, в тому числі перший заступник губернатора Курської області Олександр Зубарєв.
 
Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.

«Курський Коренський ярмарок» є місцем для проведення ділових переговорів, презентацій, укладання угод про співпрацю, бізнес-контрактів в різних галузях економіки. Географічне представництво даного заходу щороку розширюється і в ньому беруть участь як регіони Центрального Федерального округу Росії, так і держави ближнього і далекого зарубіжжя, у тому числі і Україна.

«Середньоросійський економічний форум» традиційно запрошує представників бізнес структур Росії, України, Сербії, В’єтнаму та США і піднімає питання пов’язані з розвитком агропромислового виробництва, в т.ч. питання інвестицій в даний сектор,  та  впровадження інноваційних розробок молодих вчених.