«РОСТОК-ХОЛДИНГ» в Женеві обговорив перспективи глобального ринку зерна

Головний трейдер групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Тетяна Якімкова взяла участь у Женевській конференції The 11th Annual Global Grain Conference, під час якої понад 1000 трейдерів провідних аграрних компаній з усього світу обговорювали останні події на ринку зернових та олійних культур.


Цього року одна із ключових тем дискусій — нові шляхи для експортерів зерна та перспективи китайського ринку.

Багато говорили делегати і про засоби управління ризиками в період зміни цінових трендів на ринку.

«Це був ще один рік багатий на події на міжнародних ринках зерна, тому цього року конференція Global Grain була особливо цікавою. Поглиблений аналіз та прогнози щодо світового попиту на зернові в наступному році, включаючи всі потенційні драйвери цін, забезпечили нас унікальною інформацією», — коментує Тетяна Якімкова, Головний трейдер групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Викликала зацікавлення представників зернових компаній і панель про можливості безпаперової торгівлі зерновими. Інформаційно-комунікаційні технології все більше впливають на всі аспекти торгівлі, включаючи перевезення, логістику, фінансування, сертифікацію і управління ризиками. Дана тема не могла не зацікавити представників групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» з її 6-ти річним досвідом в міжнародному трейдингу.

11-та щорічна світова зернова конференція відбулася 12-14 листопада 2013 року в м. Женева (Швейцарія).

Конференція Global Grain вважається основним місцем зустрічі учасників міжнародної торгівлі зерновими.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції. Сьогодні під контролем групи майже 60 тис. га. До групи входять 2 молокозаводи, 8 тваринницьких ферм, 2 елеватори та ряд торгових компаній. «РОСТОК-ХОЛДИНГ» експортує продукцію до країн Північної Африки, Азії, Європи та СНД.