«РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшив потужності елеваторів для сушіння сільгоспкультур

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила потужності для сушіння сільськогосподарських культур на своїх елеваторних комплексах в м. Ічня (Чернігівська область) та м. Глухів (Сумська область).

«Основу нашої сівозміни складають кукурудза і соя. Врожайність обох культур є високою та має стійку тенденцію до зростання. Тому потреба в нарощуванні потужностей з сушіння вирощеного зерна є очевидною. Тим більше, що кукурудза в північному регіоні надзвичайно енергоємна культура, зокрема і через високу вологість зерна, що надходить з поля. Окрім того, збільшення потужностей з сушіння дозволить пришвидшити темпи збору врожаю за менших втрат та з хорошою якістю, а також підготуватися до наступного посівного сезону завчасно», — коментує Ярослав Штика, Директор з розвитку елеваторних господарств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Зокрема, на елеваторі в м. Ічня змонтовано додаткову сушарку Brock MEYER 2400S. Також встановлено додаткову очисну вежу та введено в дію додаткову завальну яму.

На елеваторі в м. Глухів додана секція на одній із сушарок фірми «Mega».

По завершенню реконструкції загальні потужності групи з сушіння кукурудзи складуть понад 7 тис. тонн/добу.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.