«РОСТОК-ХОЛДИНГ» суворо дотримується екологічних норм

Підприємства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» виконують обробку полів з дотриманням всіх необхідних екологічних норм, розповів регіональний директор Сумського кластеру Микола Козлов.

Для збереження врожаю в господарствах групи використовують тільки якісні препарати провідних виробників BASF, Monsanto, DuPont, які пройшли сертифікацію і нетоксичні для навколишнього середовища. Як приклад екологічної відповідальності «РОСТОК-ХОЛДИНГу» Н. Козлов розповів про додаткові заходи, що гарантують безпеку роботи бджолиних ферм, розташованих у регіонах присутності групи. Так, препарати на полях «РОСТОК-ХОЛДИНГ» починають розпиляти не раніше 6 вечора і закінчують не пізніше 10 ранку, коли бджоли не активні. Якщо пасіки знаходяться в безпосередній близькості до полів (2-3 км), то обробка проводиться тільки після заходу сонця. Фахівці холдингу також попереджають всіх бджолярів про проведення робіт.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році і спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві й продажу молока. Основними бенефіціарами виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев, що володіють по 49,9% акцій компанії, 0,2% – у Віктора Киянівського.