«РОСТОК-ХОЛДИНГ» успішно завершив збиральну кампанію

У господарствах групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершилася збиральна кампанія. За попередніми результатами компанія змогла отримати один з кращих показників врожайності у регіонах присутності.

Так, середня врожайність пшениці склала 5,47 тон на один гектар. У Глухівському районі цей показник досяг 6,07 т/га, а в Новгород-Сіверському – 4,73 т/га.

Середня врожайність ячменю склала 4,72 т/га. У Глухівському районі – 4,93 т/га, Новгород-Сіверському – 4,51 т/га. Врожай жита було зібрано тільки в Новгород-Сіверському районі із показником 4,57 т/га.

«Таких чином, із застосуванням сучасних технологій, зокрема, таких як точне землеробство, а також завдяки старанню наших співробітників ми отримали одні з кращих показників в своїх регіонах», – зазначив генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Андрій Шваб.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році. Спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, а також виробництві і продажу молока. Основними бенефіціарами виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев, що володіють по 49,9% акцій компанії, 0,2% – у Віктора Кияновського.