«РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершив сівбу озимої пшениці

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила сівбу озимої пшениці під урожай 2019 року.

Зокрема, господарства засіяли озиминою 9,2 тис. га (осінь 2017: 6,7 тис. га). Частка озимої пшениці в структурі посівних площ групи сягне 16%.

«Всі поля були підготовлені до проведення осінньої посівної кампанії вчасно. Попри здорожчання матеріально-технічних ресурсів та затримку з постачанням мінеральних добрив, сівбу озимих проведено в оптимальні строки, при цьому виконано всі технологічні операції. Щодо впливу погодних факторів, то цієї осені у господарствах нашого регіону відзначали подекуди низький запас вологи в ґрунті. Та вже сьогодні можна стверджувати, що рясні дощі, які випали на початку третьої декади вересня, суттєво поліпшили ситуацію», — коментує головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Наразі господарства холдингу продовжують збирання пізньої групи культур.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.