Весняно-польові роботи в господарствах «РОСТОК-ХОЛДИНГ» йдуть за планом

Весняно-польові роботи в господарствах групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» йдуть за планом, повідомив Генеральний директор групи Андрій Шваб.

Підприємства засівають поля пшеницею (3,9 тис. га), ячменем (3,7 тис. га), кукурудзою (17,6 тис. га), соняшником (8,6 тис. га). Планується, що за підсумками посівної кампанії близько 50% площ відійде під кукурудзу.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» прогнозує, що за підсумками цього року виручка підприємств групи досягне 40 млн дол.

У зв’язку з карантинними заходами, введеними в Україні, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» посилив санітарний контроль серед своїх співробітників, зайнятих на польових роботах. «Ми забезпечуємо людей засобами захисту – це маски, костюми. Проводимо температурний контроль, в офісах поставили пристрої для дезінфекції рук. Організовуємо підвезення співробітників з різних сіл», – зазначив А. Шваб.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» – вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також здійснює виробництво і продаж молока. Основними бенефіціарами компанії виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев.