За останні півтора року «РОСТОК-ХОЛДИНГ» погасив кредити на суму понад 10 млн дол

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» успішно обслуговує поточні кредитні зобов’язання і планує нарощувати свій кредитний портфель. Про це розповів генеральний директор Андрій Шваб.

«За останні півтора року було погашено понад 10 млн дол кредитів. Частину зобов’язань на суму близько 4 млн виділили разом з Ічнянським кластером в рамках реструктуризації групи компаній. Сьогодні кредитне навантаження складає близько 13 млн дол», — розповів топ-менеджер.

Серед основних кредиторів «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — комерційні банки та факторингові компанії. Останні викупили кредитні зобов’язання у кількох банків в період нестабільності в роботі Групи компаній. При цьому Андрій Шваб підкреслив, що «РОСТОК ХОЛДИНГ» сумлінно виконує свої зобов’язання перед кредиторами і робить це в суворій відповідності до законодавства України і договорів з кредиторами. Він також нагадав, що «РОСТОК-ХОЛДИНГ» працює на даний момент стабільно і що за підсумками 2020 року виручка підприємств групи запланована на рівні 40 млн дол.

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, створена в 2010 році і спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, а також виробництві і продажах молока. Основними бенефіціарами виступають Яків Грибов і Віктор Купавцев, що володіють по 49,9% акцій компанії, 0,2% — у Віктора Кияновського.