Зберігання зернових культур

В 2013 році завершено будівництво 2-ї черги елеваторного комплексу в Чернігівській області. Потужності комплексу з приймання, очищення та сушіння складають 2 тис. тонн на добу, потужності з одноразового зберігання — 35 тис. тонн на добу. Потужності з відвантаження на авто та залізничний транспорт — 1,5 тис. тонн на добу. 

У 2013 році також завершено будівництво 2-ї черги елеваторного комплексу в Сумській області. Поточна потужність об’єкту сягає 46 тис. тонн. На комплексі в Глухові встановлено зокрема додаткову сушку «Mega ТС-560» потужністю 2,4 тис. тонн зернових на добу. Загальна потужність з сушіння наразі сягає 3,6 тис. тонн на добу. Потужність з приймання комплексу доведено до 3,6 тис. тонн. В рамках 2-ї черги побудовано 2 ємності по 1 тис. тонн кожна для зберігання вологого зерна, тож загальна місткість комплексу складає 3 тис. тонн вологого зерна.

В 2015 р. до складу Групи увійшов елеваторний комплекс в м. Новгород-Сіверський. По завершенню реконструкції та модернізації (роботи проведено у 2017 р.) поточна потужність з одноразового зберігання об’єкту сягає 22,5 тис. тонн на добу.

Таким чином станом на сьогодні загальні потужності з одноразового зберігання на елеваторах групи складають 104 тис. тонн. Також з 2014 року застосовується технологія зберігання зерна в поліетиленових герметичних мішках.