Кар’єра

Вже багато років «РОСТОК-ХОЛДИНГ» пишається своєю стабільною і злагодженою командою професіоналів, які володіють цінними навичками, знаннями та досвідом.
Головна цінність нашої компанії – це команда із талановитих, цілеспрямованих та відданих своїй справі спеціалістів. Усі вони об’єднані спільною метою та роблять свій внесок у спільну справу.

Наша стратегічна мета — спрямувати кадрову та соціальну політику агрохолдингу на доступ до рівних можливостей, підтримку довгострокової стратегії компанії і дотримання принципів гендерної рівності у всіх її проявах.

Ми приділяємо особливу увагу не тільки пошуку висококласних фахівців, але і питань їх професійного розвитку та мотивації. Система управління персоналом заснована на принципі партнерських взаємовідносин співробітника і компанії.

Долучившись до команди «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ви отримаєте свободу самореалізації та зможете втілювати нові сміливі проєкти. Кожен співробітник з першого дня роботи має можливість розвивати свої професійні, управлінські, комунікативні та особисті компетенції.

Надсилайте Ваше резюме на електронну пошту: hr@rostokholding.com.