Про нас

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні, зберіганні й реалізації зернових та масляничних культур, елеваторному господарстві, а також виробництві та продажу молока.

Наша місія – це побудова сильної компанії, розкриття та примноження потенціалу української землі й людей, надихаючи суспільство своїм прикладом ведення бізнесу з принципами сталого розвитку, етики та чесного партнерства. 

Сьогодні компанія обробляє близько 15 700 га земель в Україні. Основними напрямками діяльності компанії є рослинництво, зберігання зернових культур, торгівля c/г культурами та тваринництво. Операційна діяльність компанії повністю оснащена сучасною технікою та інфраструктурою. 

Кращі міжнародні практики в управлінні, якість продукції, інвестиції в інновації — все це «РОСТОК-ХОЛДИНГ» впроваджує з 2013 року, постійно підтверджуючи статус надійної української компанії. Адже компанією керує сильна та професійна команда топ-менеджерів із великим досвідом роботи у аграрному секторі.

Наші головні пріоритети — це виробництво якісної продукції, контроль усіх технологічних процесів, відповідність найвищим міжнародним стандартам, постійний розвиток та впровадження інновацій. 

Центральний офіс «РОСТОК-ХОЛДИНГ» знаходиться у м. Києві, а ферма, елеватор та агровиробництво у Новгород-Сіверському на Чернігівщині північного регіону України, який традиційно є аграрним.

Основні напрямки діяльності групи:

Рослинництво

Землі групи розташовані в Чернігівській області, кліматично-сприятливій й екологічно-чистій зоні. Стратегічні культури, що вирощує група — це кукурудза, озима пшениця, соняшник, соя та ярий ячмінь.

Сільськогосподарська продукція холдингу вирощується з якісного посівного матеріалу з дотриманням всіх інноваційних технологій та відповідає стандартам, які дозволяють реалізовувати продукцію на зовнішніх та внутрішніх ринках.

Зберігання зернових культур

У складі групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» є один елеватор, що розташований у місті Новгород-Сіверський. Станом на сьогодні загальна потужність зберігання складає 39 600 тонн. Також з 2014 року застосовується технологія зберігання зерна в поліетиленових рукавах. Холдинг розширює свої виробничі потужності, а також приділяє особливу увагу професійному обладнанню для більш якісного зберігання культур. 

Сучасні елеваторні системи відрізняють високу надійність, енергоефективність, хорошу продуктивність й універсальність. Вони дають змогу зберігати зерно будь-якого типу максимально довго, транспортувати, очищати, сушити, вентилювати, постійно вести контроль та моніторинг за якістю продукції.

Торгівля c/г культурами

Трейдинг є стратегічною діяльністю, що дозволяє зрозуміти тренди та отримати кращу ціну  на ринку у правильний момент.

На зовнішньому ринку група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» реалізує кукурудзу, пшеницю: продовольчу та фуражну, сою та ярий ячмінь.

На внутрішньому — соняшник та ярий ячмінь.

Тваринництво

Молочне тваринництво є важливим соціально-економічним напрямом роботи компанії. Молочні ферми групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» знаходяться на території Чернігівської області. Загальне стадо великої рогатої худоби на фермах компанії нараховує понад 400 корів, з них близько 215 голів дійного стада. Базова порода – чорно-ряба голштинська (молочна). Дана порода виводилась для отримання великих надоїв. Надої корів становлять понад 10 000 літрів на дійну корову на рік. 

Завдяки багаторічній злагодженій роботі, інвестиціям в обладнання ферми та якісній кормозаготівлі, компанія підвищує кількісні та якісні показники молока і підтримує рентабельність виробництва.