Про нас

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока.

Група розвиває молочне тваринництво з 1993 року, рослинництво — з 2003 року.

Основні напрямки діяльності групи:

Рослинництво

Землі групи розташовані в Чернігівській та Сумській областях, кліматично сприятливих і екологічно чистих зонах. Банк землі групи поділений на великі суміжні кластери. Група вирощує кукурудзу, озиму пшеницю, соняшник, сою та ярий ячмінь.

Загальна площа родючої землі, яку обробляє група, становить близько 60 тис. га. У рейтингу ТОП-100 латифундистів України група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» займає 26-е місце.

Зберігання зернових культур

У складі групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» один елеватор — Новгород-Сіверський. Станом на сьогодні загальна потужність з одноразового зберігання складають 39 600 тонн. Також з 2014 року застосовується технологія зберігання зерна в поліетиленових герметичних мішках.

Торгівля c/г культурами

На зовнішньому ринку група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» реалізує кукурудзу, пшеницю продовольчу та фуражну, сою та ярий ячмінь.

На внутрішньому — соняшник та ярий ячмінь.

Тваринництво

Молочні ферми групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» знаходяться на території Чернігівської та Сумської областей. Поголів’я ВРХ становить близько 2,7 тис., з них близько 1,3 тис. голів дійного стада. Продуктивність корів складає 8274 літрів на рік. Базова порода — голштинська (молочна).