СКВ

Соціальна корпоративна складова – вкрай важлива для групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Наша ціль – ефективна економічна діяльність в гармонії з суспільством та оточуючим світом.   

Ми зосереджуємо увагу на наступних напрямках:

Турбота про співробітників

Ми пропонуємо нашим співробітникам чіткі та справедливі умови зайнятості, надаємо ресурси для забезпечення їх постійного розвитку. Система оплати праці в «РОСТОК-ХОЛДИНГ» забезпечує кожному працівникові компанії конкурентоспроможний дохід.

Особливу увагу приділяємо і ветеранам праці, які завершили свою трудову діяльність на підприємствах групи. На постійній основі надається як моральна, так і матеріальна підтримка.

Захист довкілля

Охорона навколишнього середовища — це ключовий момент для групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» при будівництві та збільшенні потужностей її елеваторних комплексів.

Ми дотримуємося вимог екологічного законодавства. Відходи, що утворюються при попередньому очищенні зернової сировини та при сушінні транспортуються в бункери відходів, звідки вивантажуються на автотранспорт і відправляються на утилізацію, тим самим мінімізуючи вплив об’єктів на навколишнє середовище.

Соціальні проекти

Ми сповнені рішучості зробити позитивний вплив на суспільство, в якому ми працюємо. В регіонах нашої діяльності ми активно допомагаємо місцевим громадам у вирішенні соціальних питань. Завдяки фінансуванню, наданому групою, було проведено реконструкцію церков, фінансова допомога надана місцевим школам, садочкам, лікарням та футбольній команді.

Студентам та учням профільних вищих навчальних закладів надаємо можливість пройти практику на підприємствах групи. Приймаємо на роботу випускників навчальних закладів.