Рослинництво

Загальна площа родючої землі, яку контролює група «РОСТОК-ХОЛДИНГ», складає близько 15 700 га. Землі розташовані в Чернігівській області, у кліматично сприятливих і екологічно чистих зонах.

Ключові напрямки:

Вирощування

Ми вирощуємо кукурудзу, озиму пшеницю, соняшник, сою та ярий ячмінь. Розташування земель у північних областях, які в кліматичному відношенні є максимально сприятливими для вирощування даних сільськогосподарських культур, дозволяє компанії отримувати хороші урожаї.

Ми працюємо з провідними оригінаторами насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив. Крім того, використовуємо новітні розробки в цьому напрямку, що сприяє підвищенню урожайності та якості продукції.

На сьогоднішній день технічна база «РОСТОК-ХОЛДИНГ» налічує 120 одиниць самохідної та причіпної техніки. Це трактори John Deere, посівні комплекси Great Plains, John Deere, комбайни Claas Lexion, самохідні оприскувачі Case Patriot, ґрунтообробна техніка Quivogne Fleo-Fleo, Mc Farline, Case Ecolo Tiger, тощо.

Переробка

Переробляючи вирощені культури, ми отримуємо якісний комбікорм. Комбікорм є одним з головних джерел поживних речовин, які так необхідні для отримання якісної продукції тваринництва, а якісний комбікорм — це в першу чергу якісна зернова складова.

Ми піклуємося про створення оптимальної рецептури і складу для комбікормів. Для виробництва кормів ми використовуємо зерно кукурудзи і пшениці, шрот сої та макуху соняшника, а також вітамінні та мінеральні домішки.

Асортимент нашої продукції представлений комбікормами для вирощування великої рогатої худоби всіх вікових категорій.

Тварини на фермі, що належить компанії «Росток Холдинг», харчуються виключно кормами нашого власного виробництва, а отже наші корови отримують всі корисні речовини, вітаміни і мікроелементи, необхідні для їх життєдіяльності і виробництва якісної молочної продукції.