«Росток Холдинг» закінчив сівбу озимої пшениці.

Сівба озимої пшениці склала фактично 1683 га проти запланованих 2040 га.

На це вплинули два фактори: погода та війна.

Давалися взнаки несприятливі погодні умови: через рясні опади протягом останніх трьох тижнів доводилося робити тривалі перерви в роботі.

“Через тривалі дощі, ми не змогли своєчасно прибрати попередню культуру  просо та почати сівбу озимої пшениці, тому і виникла затримка терміном в три тижні. Посівну кампанію ми почали ще 5 вересня, а через несприятливі погодні умови завершили тільки зараз”, – відмічає генеральний директор «Росток Холдинг» Дмитро Купавцев.

Незважаючи на широкомасштабну військову агресію «Росток Холдинг» спромігся провести майже повноцінну посівну кампанію. Попри ризик, крилаті ракети та екстремальні умови, співробітники компанії проявляють неабияку мужність та відвагу продовжуючи посівну та збір врожаю. 

“Цього року жнива проходили в екстремальних умовах, через війну з боку рф. Осіння посівна – це як чергове випробування. Але ми незважаючи ні на що продовжуємо працювати. Комбайни, які під час війни збирають урожай на українських полях, по праву стали одним із символів стійкості та оптимізму українців”, – коментує Дмитро Купавцев.

Наступними  кроками компанії «Росток Холдинг» – збір соняшника та кукурудзи.