«Росток Холдинг» допомагає українським військовим з авто та амуніцією

«Росток Холдинг» співпрацює з підрозділами Збройних Сил України, територіальною обороною та іншими оборонними структурами країни, такими як Державна прикордонна служба, надаючи допомогу за адресними запитами, розповів генеральний директор холдингу Дмитро Купавцев.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого компанія допомагала із закупівлею автомобілів, які потім ремонтували та відправляли на фронт або до підрозділів ТрО Чернігівської області. За фінансової підтримки холдингу придбали 5 авто.

Підприємства «Росток Холдинг» також передали військовим 4 власних транспортних засоби – вантажну та пасажирську «газелі» і дві вантажівки. Крім того, механіки, що працюють на станції техобслуговування у Новгород-Сіверську, що належить холдингу, допомагають із ремонтом транспорту.

«Ми вирішили не співпрацювати із фондами, а обробляти адресні запити. Допомагаємо в силу можливостей. Намагаємося реагувати на всі прохання, які надходять напряму до компанії», – зазначив Д. Купавцев.

Так, на прохання військових «Росток Холдинг» закуповував амуніцію для особового складу – комплекти форменого одягу, берці, бронежилети, плитоноски. Також придбали і передали на фронт тепловізор INFIRAY із дальноміром (2км).

За сприяння компанії тероборона Козина у Київській області також отримала продукти харчування за підтримки Асоціації виробників молока.